سبدگردان اطلس

اطلاعات مندرج در این صفحه بر اساس اطلاعات سایت سبدگردان مربوطه می‌باشد و اطلاعات سبدیاب نیست.

شرکت سبدگردان اطلس (سهامی خاص) با سرمایه ثبتی ۴۰ میلیارد ریال در ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ تحت شماره ثبت ۵۹۰۰۵۲ و شناسه ملی ۱۴۰۱۰۶۹۳۵۴۷ با مجوز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادار در تهران و همزمان با شماره ۱۱۹۳۰ نزد سازمان بورس اوراق بهادار تاسیس گردید.

شرکت سبدگردان اطلس ارائه دهنده خدمات سبدگردانی و مشاوره سرمایه‌گذاری منطبق با نياز‌هاي روز با استفاده از ابزارهاي پيشرفته و نوين و اتکاء به سرمايه انساني متخصص با بهترين شرايط مي‌باشد. ما به موفقيت خود باور داريم زيرا کوشش مي‌کنيم که برترين سبدگردان در پاسداری از منافع مشتري، متمايز ترین در ارائه خدمات سبدگردانی ، سودآورترين در سرمايه‌گذاري، وظيفه شناس‌ترين در قبال جامعه و پايبند به قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار باشيم. ما با کار گروهي تلاش مي کنيم سرمایه‌گذاران رضايتمندي از انتخاب بهترين فرصت سرمايه گذاري را داشته باشند و ذی‌نفعان و کارکنان ما خوشنود از چشم‌انداز تداوم موفقيت ما باشند.

امنیت سرمایه: در اطلس خدمت به مشتری براساس شفافیت و به دور از هرگونه تضاد منافع با مشتری سرلوحه مسیر حرفه‌ای اطلس است. رعایت کلیه مقررات و شفافیت با ناظر، مشتری و کارکنان بنیادی‌ترین اصول حرفه‌ای سبدگردان اطلس است. شفافیت تنها با انجام درست کارهای صحیح امکان پذیر است. ملاک سنجش کار درست در اطلس آن است که در هر مکان و در هر محکمه‌ای قابلیت دفاع را داشته باشد.

در اطلس اعتقاد داریم شایستگی یک موسسه در مدیریت دارایی مشتریان از این نشأت می‌گیرد که

  1. یک سرمایه‌گذار چیره دست باشد.
  2. تفاوت رفتاری میان مدیریت منابع مالی خود و مشتریانش وجود نداشته باشد.
  3. هیچ یک از کارکنان با منافع مشتریان تضاد منافع نداشته باشند.
  4. هرگز بر اساس کردار و گفتارشان عمل نکنند.
  5. تمام فعالیت‌های حرفه‌ای تحت لوای قانون باشد و هیچ موضوعی را از ذی‌نفعان مخفی نکنند.
  6. به شما براساس واقعیت‌های موجود اقتصاد کشور مشاوره دهند.
  7. مدیران و راهبران شرکت در تجارب گذشته خود کارنامه درخشانی از خود به جای گذارند.
  8. در راستای حفظ منافع مشتریان همواره بکوشد تا تکالیف خود را به درستی انجام دهد و در این راه سعی در یادگیری داشته باشد.\


پیوند سایت شرکت سبدگردان اطلس: https://atlasamc.com