سبدگردان بهابازار پارس

اطلاعات مندرج در این صفحه بر اساس اطلاعات سایت سبدگردان مربوطه می‌باشد و اطلاعات سبدیاب نیست.

شركت سبدگردان بهابازار پارس (سهامی خاص) «بهابازار»، با سرمایه 40 میلیارد ریال و شناسه ملی 14009928272 در تاريخ 17 فروردین 1400 تاسيس شده و طى شماره 575701 در اداره ثبت شركت‌ها و مالكيت صنعتى تهران و طى شماره 11831 مورخ 23 فروردین 1400 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسيد.  سرمایه شرکت در سال‌های 1400 و 1401 از مبلغ 40 میلیارد ریال به 150 میلیارد ریال افزایش یافت.

«بهابازار» به معنی بورس و محل خرید و فروش اوراق بهادار است.

تجربه، دانش و فن معامله از الزامات شروع سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و خرید و فروش انواع اوراق بهادار است. این مهارت‌ها به همراه صرف زمان کافی برای به‌روزآوری اطلاعات و کسب شناخت از تغییرات عوامل کلیدی مؤثر بر سود (زیان) صنایع مختلف باعث افزایش بازده و کاهش ریسک سرمایه‌گذاری می‌گردد.

تیم بهابازار بر آن است که با صرف زمان کافی از تجارب و دانش خود برای افزایش بازده و کاهش ریسک سرمایه‌گذاری شما استفاده نماید.

چشم انداز: چشم‌انداز سبدگردان بهابازار با ایجاد «نوآوری» در زمینه سبدگردانی گره خورده است از این رو، این سبدگردان تمام تلاش خود را می‌کند تا برای مشتریان خود به خلق ارزش‌های جدید همراه با سودآوری در بازارهای مالی بپردازد. در این مسیر، بهابازار رسیدن به اهدافی همچون ایجاد زمینه خلق ثروت برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، طراحی و ارائه صندوق‌های نوآورانه و همچنین ایجاد ارتقاء در کیفیت سرمایه‌گذاری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.


پیوند سایت سبدگردان بهابازار پارس : https://www.bahabazaar.com