سبدگردان فارابی

اطلاعات مندرج در این صفحه بر اساس اطلاعات سایت سبدگردان مربوطه می‌باشد و اطلاعات سبدیاب نیست.

در سبدگردانی فارابی کافیست محدوده بازدهی مورد نظرتان را تعیین کنید تا سبدگردان با انتخاب بهترین استراتژی سرمایه‌گذاری، شرایط دستیابی به آن را فراهم کند.

سوالات متداول

سبدگردانی چیست؟

سبدگردانی خدمتی است که سرمایه افراد توسط یک شرکت که با مجوز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می‌کند، مدیریت می‌شود. شرکت سبدگردان متناسب با میزان ریسک‌پذیری و ذهنیت سرمایه‌گذاری هر فرد، سبدی متشکل از سهام، انواع اوراق، صندوق سهامی و صندوق درآمد ثابت تشکیل می‌دهد.

سبدگردانی برای چه افرادی مناسب است؟

خدمات سبدگردانی باتوجه به ماهیتی که دارد، برای سرمایه‌گذاران با درجات ریسک‌پذیری متفاوت و دارایی بیش از ۵۰۰ میلیون تومان که تمایل دارند از خدمات اختصاصی مدیریت دارایی بهره‌مند شوند، مناسب است.

با چه مبلغی می‌توان در سبدگردانی سرمایه‌گذاری کرد؟

خدمات سبدگردانی فارابی با حداقل ۱ میلیارد تومان انجام می‌شود.

سبدگردان فارابی تحت نظارت چه نهادی فعالیت می‌کند؟

تمام فعالیت‌های شرکت سبدگردان فارابی با مجوز و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار انجام می‌شود.

نحوه کسب بازدهی در سبدگردانی چگونه است؟

با توجه به اینکه سبدگردان در سهام، صندوق و انواع اوراق سرمایه‌گذاری می‌کند، بازدهی آن براساس افزایش ارزش سهام و سایر اوراق و همچنین سود نقدی شرکت‌ها محاسبه می‌شود.

فرایند سبدگردانی در فارابی چطور انجام می‌شود؟

پس از مشاوره رایگان توسط مشاوران فارابی، جلسه‌ای با حضور سرمایه‌گذار جهت عقد قرارداد در محل شرکت سبدگردان برگزار می‌شود.

برای دریافت خدمات سبدگردانی از کجا شروع کنم؟

در صورت تمایل به دریافت خدمات سبدگردانی، مشاوران کارگزاری فارابی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی هستند. برای دریافت مشاوره می‌توانید از طریق تکمیل اطلاعات در بخش «درخواست مشاوره رایگان» اقدام کنید.


پیوند سایت سبدگردانی فارابی: https://invest.irfarabi.com