سبدگردان برلیان

اطلاعات مندرج در این صفحه بر اساس اطلاعات سایت سبدگردان مربوطه می‌باشد و اطلاعات سبدیاب نیست.

شرکت سبدگردان برلیان (سهامی خاص) در تاریخ 1399/09/29 تحت شماره ثبت 66434 و شناسه ملی 14009659491 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری به ثبت رسیده است .

و در تاریخ 1399/10/07 تحت شماره 11784 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان نهاد مالی ثبت شده است و از تاریخ یاد شده مشمول مقررات، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و بخشنامه های مصوب سازمان بورس و اوراق بهادار می باشد.

استراتژی: سرمایه گذاران زیادی وجود دارند که تمایل ندارند سبد سهام خود را شخصا و مستقیما مدیریت کنند. ما به وکالت از آنها مبتنی بر تعهد و دقت و مسئولیت پذیری، سبد سهام آنان را مدیریت می کنیم و آرامش خاطر و رضایت مشتریان را از این طریق فراهم می کنیم. یک تیم متخصص و حرفه‌ای با سابقه ای درخشان فراهم آورده ایم تا بتوانیم سبد سهام شما را حفظ، بهینه و تبدیل به احسن کنیم.

ارزش‌ها: ما شرکت خود را مبتنی بر سه اصل شفافیت، رازداری و رابطه برنده-برنده در بلندمدت اداره می کنیم. عدم افشا اطلاعات شخصی و محرمانه مشتریان، مدیریت سبد سهام سرمایه گذاران بر اساس ترجیحات و سطح ریسک پذیری آنان، صداقت در رفتار و گفتار و صیانت از دارایی های سرمایه گذاران همچون دارایی های شخصی خودمان جز ارزش های ما هستند. همچنین پرهیز از منفعت کوتاه مدت و ایجاد رابطه بلندمدت خطوط قرمز ما در کسب و کار هستند. اعتماد مشتری سرمایه اصلی ماست.

منابع اطلاعاتی مورد استفاده سبدگردان: پایگاه داده های مورد استفاده در تحلیل های کارشناسان این شرکت، متشکل از سایت های اطلاعاتی مهم کشور نظیر بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران، بورس کالای ایران، بورس انرژی ایران، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرکز آمار ایران و دیگر منابع اطلاعاتی می باشد. روندهای قیمتی دارایی های پایه در بورس کالاهای خارجی و بازارهای جهانی نیز در کلیه تحلیل ها ملاک بررسی قرار می گیرد.

روش های مورد استفاده در تجزیه و تحلیل: سبدگردانی برلیان از تخصص و تجربه تحلیلگران خود به صورت تکنیکال و بنیادین استفاده می کند و با توجه به پرسشنامه تحلیل ریسک هر سرمایه گذار، اوراق بهادار مناسبی برای هر یک پیشنهاد می کند.

سوالات متداول

 • چگونه سرمایه گذاری کنم؟
  سبدگردان برلیان راهکارهای متنوع سرمایه گذاری (سبدگردانی) مهیا نموده است که باتوجه به ریسک پذیری، افق سرمایه گذاری و سایر خصوصیات به مشتریان خود پیشنهاد میکند. با کلیک بر روی لینک « مشاوره رایگان سرمایه گذاری » می توانید مشاوره دریافت کنید.
 • ترکیب دارایی های مورد سرمایه گذاری در سبدگردانی اختصاصی شامل چیست؟
  براساس میزان ریسک پذیری سرمایه گذار، سبدگردان ترکیبی از انواع اوراق بهادار اعم از سهام و اوراق درآمد ثابت و حتی گواهی سپرده بانکی را به پرتفوی اختصاص می دهد.
 • چگونه می توانم از وضعیتی دارایی های سبد خود مطلع شوم؟
  با کلیک بر روی لینک « ورود سرمایه گذار » از طریق نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شده و از جزئیات سبد خود مطلع شوید.
 • آیا میتوان از سبدگردانی انتظار سود قطعی داشت ؟
  اگرچه بدلیل هم راستا بودن منافع سبدگردان با مشتریان عزیز ، برلیان تلاش میکند به بهترین بازدهی ممکن دست یابد اما با توجه به ماهیت بازار سرمایه و وجود انواع ریسک های مالی، نمی توان انتظار سود قطعی از سبدگردانی را داشت. البته ناگفته نماند برای آندسته از افراد که از ریسک پذیری پایینی برخوردارند برلیان راهکار سبدگردانی "آسوده" را طراحی نموده تا با حداکثر توان به پوشش نیاز های مشتریان در بالاترین سطح ممکن بپردازد.
 • آیا میتوان از سبدگردان اختصاصی انتظار درآمد ثابت ماهیانه داشت ؟
  سبدگردان برلیان با ارائه راهکار سبد آسوده که متشکل از اوراق و ابزارهای مالی بدون ریسک یا قابلیت پرداخت سود ماهیانه است این امکان را مهیا نموده است. جهت آشنایی بیشتر با ویژگی ها و شرایط این طرح سرمایه گذاری میتوانید به قسمت راهکارهای سرمایه گذاری مراجعه نمایید.
 • آیا امکان مشاهده عملکرد (خریدها و فروش‌های) سبدگردان را خواهم داشت؟
  بله، سبدگردان برلیان با بهرگیری از جدیدترین و ایمن‌ترین سامانه‌های نرم افزاری مدیریت سبد قابلیت مشاهده و رصد فعالیت‌های خود را برای مشتریان بوجود آورده است. علاوه براین‌، تیم تحلیل و سبدگردان گزارشات اختصاصی ادواری از عملکرد سبدهای اختصاصی به مشتریان محترم ارائه می‌نمایند.
 • آیا سبدگردان برلیان مجوز قانونی دارد؟
  بله، سبدگردان برلیان دارای مجوز قانونی و رسمی فعالیت می‌باشد که بصورت ادواری تمدید می‌گردد. همچنین تمامی فعالیت‌های این شرکت تحت نظارت سازمان بورس اوراق بهادار می‌باشد.
 • آیا می‌توانم غیر از وجه نقد، مدیریت سهام و اوراقی که دارم را در اختیار سبدگردان قرار دهم؟
  بله، این امکان وجود دارد تا سهام و سایر اوراق بهادار به عنوان آورده فرد محسوب شود. البته سبدگردان برلیان ابتدا ، جهت حصول اطمیان نسبت به اجرای تعهدات خود، میزان نقدشوندگی و ریسک متحمل به سبد اختصاصی را بررسی مینماید و ممکن است از پذیرش برخی از سهام معذور باشد.
 • حداقل سرمایه برای سبدگردانی چقدر است؟
  حداقل سرمایه قابل پذیرش (مجموع وجوه نقد، سهام و اوراق بهادار) در سبدگردان برلیان با توجه به راهکار انتخابی مشتری متفاوت است. که باتوجه به هزینه‌های عملیاتی و سایر هزینه‌ها مشخص می‌گردد. در حال حاضر کمترین میزان سرمایه لازم در راهکار سبد آسوده به میزان یک میلیارد تومان و بیشترین راهکار سرمایه گذاری سبد هم افزار به میزان 10 میلیارد تومان مشخص تعیین شده است.
 • آیا قبل از اتمام قرارداد سبدگردانی، امکان برداشت قسمتی از سود یا سرمایه وجود دارد؟
  بله، سرمایه گذار می‌تواند در طی مدت قرارداد خود بخش یا کل سرمایه تحت مدیریت سبدگردان را برداشت نماید. سبدگردان پس از دریافت کتبی، ظرف 2 تا 5 روز کاری وجه را پرداخت می‌نماید. اما باید توچه داشت ممکن است شرایطی مانند متوقف بودن نماد معاملاتی یا سایر استثنائات این فرآیند را با تاخیر مواجه سازد
 • اگر سبد متحمل زیان شد چه اتفاقی می‌افتد؟
  بخش اصلی کارمزد سبدگردان حاصل از سودآوری بیش از نرخ سود بدون ریسک (سود بانکی) است. بنابراین منافع سبدگردان و سرمایه گذار در راستای یکدیگر بوده و اگر سود حاصل شده کمتر از سود بانکی باشد تمام آن به سرمایه گذار تلعق می‌گیرد. و سبدگردان برای حداکثر سازی منافع خود سعی در بیشینه سازی سود مشتری خود خواهد داشت. با این حال باید توجه داشت که سرمایه گذاری در سهام با ریسک همراه بوده و احتمال زیان برای سرمایه گذار وجود دارد
 • آیا طرحی وجود دارد که من ریسکی متحمل نشوم ؟
  بله، راهکار سرمایه گذاری سبد آسوده مبتنی بر اوراق و ابزارهای درآمد ثابت بدون ریسک میباشد که سبدگردان برلیان تلاش میکند برای آن بازده‌ای بیش از سود سپرده‌های بانکی خلق نماید. جهت اطلاعات بیشتر از امکانات این راهکار میتوانید به قسمت راهکارهای سرمایه گذازی یا قسمت مشاوره رایگان آنلاین مراجعه فرماید.
 • سبدگران چه کاری انجام می‌دهد؟
  سبدگردان یک شرکت رسمی تحت نظارت می‌باشد که مدیریت سهام و اوراق بهادار افراد حقیقی و حقوقی را بر عهده می‌گیرد. سبدگردان به دلیل برخورداری از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مناسب همچون تحلیل‌گران و معامله‌گران متخصص و مجرب، سامانه‌های ارزیابی- تحلیل و معامله‌گری هموشمند پیشرفته‌‌ تلاش دارد تا حداکثر منفعت و سود را برای سرمایه گذاران خلق نماید. امکاناتی که در حالت عادی برای سرمایه گذاری بصورت انفرادی مهیا نیست
 • سبدگردانی مناسب چه کسانی هست ؟
  استفاده از خدمات شرکت سبدگردانی مناسب کلیه افرادی است که حداقل سرمایه لازم مشخص شده توسط سبدگردان را داشته ولی زمان یا تخصص لازم جهت تحلیل و بررسی صنایع و شرکت‌های مختلف و اتخاذ تصمیمات سرمایه گذاری مناسب و اثربخش را ندارند
 • فرآیند نظارت بر سبدگردان به چه صورت است؟
  علاوه بر نظارت های ادواری سازمان بورس اوراق بهادار برای هر یک از سبد ها یک امین (از بین موسسات رسمی حسابرسی) تعیین شده است. امین با مشاهده اولین انحراف از تعهدات و وظایف قانونی موضوع را به سازمان و شرکت برلیان جهت انجام اقدامات لازم گزارش مینماید.


پیوند سایت سبدگردان برلیان: https://berelianpm.com