سبدگردان ثروت پویا

اطلاعات مندرج در این صفحه بر اساس اطلاعات سایت سبدگردان مربوطه می‌باشد و اطلاعات سبدیاب نیست.

سبدگردانی اختصاصی یکی از خدمات محوری شرکت سبدگردان ثروت پویا است که طی آن استراتژی‌ سرمایه ‏گذاری بر اساس اهداف مالی و سطح تحمل ریسک و انتظارات از بازدهی مشتریان طراحی می‌شوند. این خدمت از طریق انعقاد قرارداد رسمی با مشتری صورت می پذیرد. حدود مسئولیت ها، اختیارات و نیز شرایط فعالیت سبدگردانی اختصاصی بر مبنای دستورالعمل تأسیس و فعالیت سبدگردان، مصوب سازمان بورس و اوراق بهادار بوده و این شرکت بنای خود را بر رعایت جامع و کامل دستورالعمل مذکور قرار داده است. کارمزدهای سبدگردانی در چارچوب مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار و براساس قراردادهای توافقی بین سبدگردان و مشتری مشخص می شود.

کارمزد سبدگردانی: سرمایه گذاری در سبدگردانی اختصاصی به سرمایه‌گذار این اطمینان نسبی را می‌دهد که سرمایه‌گذاری‌ او بازدهی مناسبی را خواهد داشت. زیرا کارمزد سبدگردان ارتباط کامل و مستقیم با سودآوری سبد دارد و معمولا اگر سود حاصل شده سالیانه از سرمایه‌گذاری کمتر از سود بانکی باشد، شرکت سبدگردان کارمزد متغیر را از مشتری دریافت نمی‌کند.

منابع اطلاعاتی مورد استفاده سبدگردان: پایگاه داده های مورد استفاده در تحلیل های کارشناسان این شرکت، متشکل از سایت های اطلاعاتی مهم کشور نظیر بورس اوراق بهادار تهران، فرابورس ایران، بورس کالای ایران، بورس انرژی ایران، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرکز آمار ایران و دیگر منابع اطلاعاتی می باشد. روندهای قیمتی دارایی های پایه در بورس کالاهای خارجی و بازارهای جهانی نیز در کلیه تحلیل ها ملاک بررسی قرار می گیرد.


پیوند سایت سبدگردان ثروت پویا: https://pservat.com