سبدگردان رایاسهم

اطلاعات مندرج در این صفحه بر اساس اطلاعات سایت سبدگردان مربوطه می‌باشد و اطلاعات سبدیاب نیست.

شرکت سبدگردان رایا سهم ( سهامی خاص ) به عنوان اولین شرکت سبدگردان ثبت شده در جنوب کشور و به مرکزیت شیراز ، در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ با شماره ثبت ۵۵۷۲۱ و شناسه ملی ۱۴۰۱۰۱۵۸۱۴۲ در اداره ثبت شرکتهای شیراز و در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۶ با شماره ثبت ۱۱۸۶۵ نزد سازمان بورس اوراق بهادار به ثبت رسیده است .

مهم ترین هدف شرکت ، افزایش ثروت برای تک تک افرادی است که مسیر اصلی ورود به بازار سرمایه را ، شرکتهای تخصصی و حرفه ای بازار سرمایه می دانند. شرکت با تکیه بر دانش و تجربه و با سیاست جوان گرایی و ایجاد انگیزه و با بکارگیری بستری نوین قصد دارد در پنج سال آینده جزو برترین شرکت های سبدگردانی در ایران باشد.

رشد و توسعه بازار سرمایه و توجه ویژه دولت ها به جایگاه بازار سرمایه در سال های اخیر ، موجب هجوم بخش زیادی از سرمایه های سرگردان جامعه به این حوزه شده است . اقشار مختلف جامعه با سرمایه های ریز و درشت با هدف کسب بازدهی از این بازار پر رونق و حفظ ارزش داراییهای خود در برابر تورم ، اقدام به سرمایه گذاری در سهام شرکتهای بورسی نموده اند . این اتفاق مبارک زمینه ساز افزایش کارایی منابع در اقتصاد کشور و کمک به توسعه اقتصادی کشور خواهد شد ، لیکن گستردگی بازار بورس و وجود عوامل اثرگذار متعدد در مقاطعی موجب ایجاد اضطراب و سردرگمی در سرمایه گذاران می شود و بعضا ممکن است انتخاب نادرست سهام شرکتها ، موجب وارد شدن خسارت به سرمایه گذاران گردد .شرکتهای سبدگردانی با استخدام افراد خبره و تشکیل تیم تحلیلگری با تجربه و رصد مداوم اطلاعات ، اخبار و گزارشات مالی شرکتها ، خدمت ارزشمندی در راستای مدیریت سرمایه صحیح و افزایش ثروت سرمایه گذاران ارایه می کنند. شرکت سبدگردان رایا سهم در تلاش است کمبود شرکتهای تخصصی در این حوزه را در جنوب کشور برطرف نماید و درچارچوب مقررات سازمان بورس اوراق بهادار بصورت کاملا قانونی ، خدمات حرفه ای بازار سرمایه به مشتریان ارایه نماید.


پیوند سایت سبدگردان رایا سهم:https://rayasahm.com